Promocja stron
margonemfansite
margonemfansite


Zobacz koniecznie!
Start arrow Wojownik arrow Exp od 1 do 50 lvla.
Exp od 1 do 50 lvla. Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 207
KiepskiŚwietny 
01.03.2011.

Witam. W tym poradniku przedstawię Wam na jakich potworach expić w przedziale lvlowym 1-50 lvl.Mrugnięcie

1-10 lvl - Expimy w wiosce startowej wykonując przy okazji questy.

10-15 lvl - Wykonujemy questy u Idalii w Torneg i pomagamy zakochanej parze (zleca Lidia). Po wykonaniu questów dobijamy lvl na wilkach w Starych Ruinach i idziemy do Ithan. Wykonujemy questa u Strażnika Bramy na zabicie szczurów. Wbijamy 12 lvl w Zniszczonym Opactwie i idziemy do Niedźwiedziego Uskoku expić na miśkach. (Nie zapominajcie o aktualizowaniu eq)

15-22 lvl - Wbiliśmy 15 lvl. Czas na Żubry i Jeże w Prastarej Puszczy. Expimy tam do 17 lvla i ruszamy do Eder.  Po dojściu do miasta idziemy do Siedziby Maga. Expimy tam na demonkach do 22 lvla.

 22-25 lvl - Idziemy do Werbin i wykonujemy questa "Legenda o czterech żywiołach" (zleca Rozalia, zajmie nam to jakieś pół godzinki). Po wykonaniu zadania udajemy się do Karka-Han na Zulusy. Expimy na nich do 25 lvla i zakładamy nagrodę z w/w questa.

25-30 lvl - Dalej jedziemy na Zulusach z nowym mieczykiem do 27 lvla. Później idziemy na gobliny koło Werbin, siedzimy tam dopóki nie lootniemy jakiegoś unikatu, który założymy bądź sprzedamy, jeśli nie będzie na nas (radzę siedzieć na nich w nocy, bo strasznie dużo ludu). 30 lvl wbijamy na Zulusach.

30-35 - Jeśli dajemy radę to możemy expić na Orkach koło Ithan, a jeśli nie, to ciśniemy Zulusy do 33 lvla. Później pojedyncze Orki powinniśmy ubijać. Expimy na nich do 35 lvla.

35-40 lvl - Dalej ciśniemy Orki, ew. Gnomy koło Mythar (nie trzeba latać po mixy daleko ;p).

40-45 - Przenosimy się na Harpie, grzechotniki i kobry (na te ostatnie radzę uważać, zatruwają), jesli dajemy radę to możemy expić na pszczółkach w Sosnowym Odludziu, ale to tylko jeśli mamy dobre eq, ponieważ atakują one w grupach.

45-50 lvl - Expimy spokojnie na Pszczółkach (mamy miodki pod ręką), ew. Orły obok Andarum Ilami.

 

Na tym kończę mój poradnik.

 

 

Zmieniony ( 13.03.2011. )
 
Polska scena gier MMO Najlepsze gry via www - rpg online! Najlepsze gry online w polskim internecie TOP50 Gry Najlepsze gry MMO w sieci :)   Gry MMO<www.rohanonline.pl Zespol Takt
 
29.08.2014.

Projekt i realizacja dla Margonem Fansite (2008):

System zarządzania treścią (CMS):

Zaprojektowano dla:

  • Mozilla Firefox

Zachowano zgodność z:

  • Internet Explorer (moduł zmiany wielkości czcionki nie obsługuje wersji IE niższych niż 7)
  • Opera (sporadyczne zaburzenia układu treści)
  • Apple Safari

Zastosowano:

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

kontakt glowna szukaj plus minus standard projekt (design) gora