Witamy !
Jeżeli chcesz komentować artykuły lub pisać w shoutboxie wystarczy się zarejestrować i zalogować.
Promocja stron
margonemfansite
margonemfansite


Zobacz koniecznie!
Start
Margonem oferuje prywatne serwery ! Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 79
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Natchniony [Super ADM MF]   
23.04.2010.
Swiat

Czegoś takiego jeszcze w żadnej grze nie było ! Twórcy oferują otworzenie własnego serwera Margonem. Oczywiście oni wszystko instalują, Ty masz prawo zapraszać ludzi na swój świat, ustawienia różnych parametrów i poczucia się jak Admin. Co prawda jest to bardzo droga opcja dla jednostki lecz dla całego klanu to już nie tak duży wydatek.

Po więcej informacji zapraszamy do czytaj całość

O to co na forum margonem napisał Thinker:W związku z tym, iż został zrobiony system zaproszeń istnieje możliwość stworzenia prywatnego serwera.
Na początek: 2000SŁ za instalacje oraz min. 500SŁ przychodu miesięcznie z serwera musi być, żeby to się opłacało. Na nowym silniku macie możliwość wpłacania SŁ do skarbca klanowego, więc możecie się złożyć klanem. Od razu mówię, że 500SŁ to starczy najwyżej na opłacenie serwera, więc my z tego zysk będziemy mieli dopiero od wyższych kwot.
Cechy serwera prywatnego: osoby wybrane przez kupującego mają możliwość zapraszania. Wyczerpanie jak w na Nerthusie, czyli bez wykupionego wyczerpania w ogóle się nie odnawia. Przy okazji, ceny wyczerpania są bardzo niskie, dlatego zostaną podniesione (aktualnie 4SŁ/miesiąc, docelowo 6-10SŁ, muszę to przemyśleć).
Serwer prywatny będzie mieć możliwość ustalenia pewnych cech, np. więcej expa, konkretna ilość wyczerpania, itp. Do tego dowolność zasad, typu przenoszenie postaci na serwer do woli, ranga pomocnika dla wybranych przez kupującego osób, wyrzucenie konkretnej osoby z serwera i wiele innych.
Nie zależy nam specjalnie na takich serwerach, ale kilka osób pytało, więc przedstawiam jak by to miało wyglądać. Czas uruchomienia serwera to 7-14 dni, z możliwością przedłużenia, jeśli dostawca nie uruchomi nam serwera na czas. Światy wyłącznie na nowym silniku.
Zmieniony ( 24.04.2010. )
 
Polska scena gier MMO Najlepsze gry via www - rpg online! Najlepsze gry online w polskim internecie TOP50 Gry Najlepsze gry MMO w sieci :)   Gry MMO<www.rohanonline.pl Zespol Takt
 
22.08.2014.

Projekt i realizacja dla Margonem Fansite (2008):

System zarządzania treścią (CMS):

Zaprojektowano dla:

  • Mozilla Firefox

Zachowano zgodność z:

  • Internet Explorer (moduł zmiany wielkości czcionki nie obsługuje wersji IE niższych niż 7)
  • Opera (sporadyczne zaburzenia układu treści)
  • Apple Safari

Zastosowano:

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Ankieta
Jak spędzasz wakacje ?
 
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Statystyka
Odwiedzających: 15487779
Gościmy
Odwiedza nas 6 gości
kontakt glowna szukaj plus minus standard projekt (design) gora